Žaluzie Olomouc

Menu

Žaluzie interiérové a venkovní

Úvod » Stínící technika » Žaluzie interiérové a venkovní

Horizontální řetízkové žaluzie

Horizontální žaluzie stále patří k nejrozšířenějšímu způsobu zatemnění a obraně proti slunci. Velmi rozšířené jsou řetízkové žaluzie v celostínícím provedení, které lze instalovat na téměř každé okno. Po stranách je žaluzie vedena v silonových vodičích.

Velmi důležité je vlastní zameření, kdy je žaluzie zaměřena s přesností v jednotkách milimetrů alespoň ve třech různých bodech okna. Výška žaluzie se zaměřuje s přesností 5mm. Před vlastní instalací je mechanismus žaluzie ošetřen silikonovým olejem pro zaručení lehkého chodu i poměrně velkých žaluzií. Dále je ošetřeno silonové vedení žaluzie, což zajistí nehlučný chod při vytahování a spouštění žaluzie.

Nejčasteji používané jsou lamely tloušťky 0,18mm se šířkou 25mm v široké paletě barevných provedení. Pro větší rozměry oken lze použít lamely tloušťky 0,21mm. Celou žaluzii je možno barevně přizpůsobit ke konkrétnímu oknu. Tyto žaluzie lze vyrobit i pro atypická okna, avšak u těchto oken lze žaluzii vytáhnout jen do zúžené části okna.

Dodací lhůta žaluzií je do 7 dnů, záruka na horizontální žaluzie je 36 měsíců.

Vertikální žaluzie

S vertikálními látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnoha prosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky. Pokud se jedná o obývací pokoj, kuchyň, koupelnu či ložnici, výběr látek je dosti rozsáhlý, aby při vysoké kvalitě a široké barevné škále uspokojil Vaše přání. I pro Vaši pracovnu, přijímací kancelář, či jinou místnost zcela jistě najdeme řešení.

Ovládání žaluzií je standardně ruční, ale je samozřejmě možné i elektrické, kdy motor je řízen buď spínačem nebo dálkovým ovládaním. Žaluzie se vyrábí v provouhlých tvarech (čtverec, obdélník). Je možné dodat vertikální žaluzie i do šikmin.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Žaluzie lze ovládat šňůrou, klikou nebo elektropohonem, který má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií. Používají se k zastínění oken u moderně pojatých rodinných domů. Jsou také vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.

Montáž venkovních žaluzií, RD Velký Týnec

  • venkovní žaluzie Z90
  • podomítkové provedení
  • motor Somfy WT protect ovládaný nástěnným ovladačem
  • lamely v provedení RAL 9007
Montáž venkovních žaluzií, RD Velký Týnec
Montáž venkovních žaluzií, RD Velký Týnec
Montáž venkovních žaluzií, RD Velký Týnec

Dodatečná montáž venkovních žaluzií, Olomouc, Věry Pánkové

  • venkovní žaluzie Z90
  • lamela RAL 9007
  • vedení + krycí plech RAL 7016
  • motory Somfy iO na dálkové ovládání.
Dodatečná montáž venkovních žaluzií, Olomouc, Věry Pánkové
Dodatečná montáž venkovních žaluzií, Olomouc, Věry Pánkové

Příprava na venkovní žaluzie, RD Brodek u Přerova

  • příprava na venkovní žaluzie Z70 s podomítkovou schránkou a vedením
Příprava na venkovní žaluzie, RD Brodek u Přerova
Příprava na venkovní žaluzie, RD Brodek u Přerova
Příprava na venkovní žaluzie, RD Brodek u Přerova

Poptávka služeb / Žaluzie interiérové a venkovní

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.
Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Osobní údaje budou použity pouze k odpovědi na Vaši poptávku služeb, nikoli k marketingovým účelům.

Stínící technika

Látkové rolety interiérové

Interiérové rolety s bočním ovládáním řetízkovým mechanismem, kde původní dřevěný samotoč nahrazuje hliníková trubka, na níž je připevněna látka. Je charakteristická vysoce estetickým vzhledem a jednoduchostí montáže i ovládání. Jednoduchý a spolehlivý řetízkový mechanismus umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění.

Látkové rolety

Venkovní rolety hliníkové

Venkovní hliníkové rolety Vám budou sloužit nejen v rodinném domku, na oknech bytů a kanceláří, ale i v prostorách určených k podnikatelské činnosti. Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled. Volba správného typu závisí na požadavcích, které budete na výrobek klást.

Rolety a žaluzie DEN a NOC

Látkové rolety DEN a NOC jsou velmi praktickým a efektivním stínícím prvkem v interiéru Vaší domácnosti. Představují elegantní a moderní doplněk bytu, rodinného domu nebo kanceláře. Rolety Den/Noc je možné nainstalovat na okenní křídlo nebo volně vysící na stěnu či strop.

Rolety Den a Noc

Sítě proti hmyzu navíjecí a pevné

Protihmyzová síť je nejúčinnější ekologická ochrana proti jakémukoliv druhu hmyzu. Jsou vyráběné z hliníkového rámu a sklokeramického vlákna. Rámeček se dodává v několika barevných odstínech, síťovina světle šedá.

Síť proti hmyzu
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše