Žaluzie Olomouc

Menu

Žaluzie interiérové a venkovní

Úvod » Stínící technika » Žaluzie interiérové a venkovní

Horizontální řetízkové žaluzie

Horizontální žaluzie stále patří k nejrozšířenějšímu způsobu zatemnění a obraně proti slunci. Velmi rozšířené jsou řetízkové žaluzie v celostínícím provedení, které lze instalovat na téměř každé okno. Po stranách je žaluzie vedena v silonových vodičích.

Velmi důležité je vlastní zameření, kdy je žaluzie zaměřena s přesností v jednotkách milimetrů alespoň ve třech různých bodech okna. Výška žaluzie se zaměřuje s přesností 5mm. Před vlastní instalací je mechanismus žaluzie ošetřen silikonovým olejem pro zaručení lehkého chodu i poměrně velkých žaluzií. Dále je ošetřeno silonové vedení žaluzie, což zajistí nehlučný chod při vytahování a spouštění žaluzie.

Nejčasteji používané jsou lamely tloušťky 0,18mm se šířkou 25mm v široké paletě barevných provedení. Pro větší rozměry oken lze použít lamely tloušťky 0,21mm. Celou žaluzii je možno barevně přizpůsobit ke konkrétnímu oknu. Tyto žaluzie lze vyrobit i pro atypická okna, avšak u těchto oken lze žaluzii vytáhnout jen do zúžené části okna.

Dodací lhůta žaluzií je do 7 dnů, záruka na horizontální žaluzie je 36 měsíců.

Vertikální žaluzie

S vertikálními látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnoha prosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky. Pokud se jedná o obývací pokoj, kuchyň, koupelnu či ložnici, výběr látek je dosti rozsáhlý, aby při vysoké kvalitě a široké barevné škále uspokojil Vaše přání. I pro Vaši pracovnu, přijímací kancelář, či jinou místnost zcela jistě najdeme řešení.

Ovládání žaluzií je standardně ruční, ale je samozřejmě možné i elektrické, kdy motor je řízen buď spínačem nebo dálkovým ovládaním. Žaluzie se vyrábí v provouhlých tvarech (čtverec, obdélník). Je možné dodat vertikální žaluzie i do šikmin.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Žaluzie lze ovládat šňůrou, klikou nebo elektropohonem, který má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií. Používají se k zastínění oken u moderně pojatých rodinných domů. Jsou také vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů.

Dodatečná montáž venkovních žaluzií, RD Jaroměřice

  • venkovní žaluzie Z90
  • dekor “zlatý dub”
  • motorický pohon Somfy na dálkové ovládání
Dodatečná montáž venkovních žaluzií, RD Jaroměřice
Dodatečná montáž venkovních žaluzií, RD Jaroměřice

Dodatečná montáž venkovních žaluzií, RD Drahlov

  • venkovní žaluzie Z90
  • lamela RAL 8014
  • motorický pohon na dálkové ovládání
Dodatečná montáž venkovních žaluzií, RD Drahlov
Dodatečná montáž venkovních žaluzií, RD Drahlov
Dodatečná montáž venkovních žaluzií, RD Drahlov
Dodatečná montáž venkovních žaluzií, RD Drahlov

Montáž venkovních žaluzií, RD Velký Týnec

  • venkovní žaluzie Z90
  • podomítkové provedení
  • motor Somfy WT protect ovládaný nástěnným ovladačem
  • lamely v provedení RAL 9007
Montáž venkovních žaluzií, RD Velký Týnec
Montáž venkovních žaluzií, RD Velký Týnec
Montáž venkovních žaluzií, RD Velký Týnec

Poptávka služeb / Žaluzie interiérové a venkovní

*

*

*

Pole označená * jsou povinná.
Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Osobní údaje budou použity pouze k odpovědi na Vaši poptávku služeb, nikoli k marketingovým účelům.

Stínící technika

Látkové rolety interiérové

Interiérové rolety s bočním ovládáním řetízkovým mechanismem, kde původní dřevěný samotoč nahrazuje hliníková trubka, na níž je připevněna látka. Je charakteristická vysoce estetickým vzhledem a jednoduchostí montáže i ovládání. Jednoduchý a spolehlivý řetízkový mechanismus umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění.

Látkové rolety

Venkovní rolety hliníkové

Venkovní hliníkové rolety Vám budou sloužit nejen v rodinném domku, na oknech bytů a kanceláří, ale i v prostorách určených k podnikatelské činnosti. Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled. Volba správného typu závisí na požadavcích, které budete na výrobek klást.

Rolety a žaluzie DEN a NOC

Látkové rolety DEN a NOC jsou velmi praktickým a efektivním stínícím prvkem v interiéru Vaší domácnosti. Představují elegantní a moderní doplněk bytu, rodinného domu nebo kanceláře. Rolety Den/Noc je možné nainstalovat na okenní křídlo nebo volně vysící na stěnu či strop.

Rolety Den a Noc

Sítě proti hmyzu navíjecí a pevné

Protihmyzová síť je nejúčinnější ekologická ochrana proti jakémukoliv druhu hmyzu. Jsou vyráběné z hliníkového rámu a sklokeramického vlákna. Rámeček se dodává v několika barevných odstínech, síťovina světle šedá.

Síť proti hmyzu
Nastavení souborů cookies
Tento web používá soubory cookie, které pomáhají fungování webu, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše